Bilet.com

Bilet.com
Seyahate ne sıklıkla çıkarsınız bilemem ama yolculuğa çıkmadan önce yapmanız gereken en önemli iş otobüs ve uçak bileti araştırmak olacaktır. Yüzlerce otobüs fiması arasından veya havayolu firması arasından sizin için en doğru zamanda ve en uygun fiyata bilet almak istersiniz. İş çıkışı veya haftasonu saatlerce yazahaneleri dolaşabilirsiniz. Günümüzde zaman çok değerli ve boş vakitlerimizi ailemizle, arkadaşlarımızla veya dinlenerek geçirmek isteriz. En uygun bileti bulmak için neden zamanımızı gezerek harcayalım? Tüm seyahat firmalarının gideceğiniz yere en uygun saat ve en uygun fiyattaki biletlerini göreceğimiz bilet.com sitesini ziyaret ederek değerli vaktimizi boş yere harcamamış oluruz.

biletcom uçak bileti

biletcom uçak bileti


Uçak bileti fiyatları çok değişkendir. Bir yerde sorduğunuz bileti başka bir yer çok farklı bir fiyatta bulabilirsiniz. Hem ekonomik hemde size uygun olan saati bilet.com’un anlaşılabilir menüsünden kolaylıkla bulabilirsiniz. Öncelikle nereden gideceğinizi, nereye gideceğinizi sonra gideceğiniz ve döneceğiniz tarihleri seçip, kaç kişi gideceğinizi belirtip ara butonuna tıklarsanız karşınıza pek çok seçenek çıkacaktır. Bununla birlikte aramanızda hangi sınıfta uçacağınızı, aktarmasız ve iade edilebilir gibi seçenekleri de seçebilirsiniz. Tüm havayolu firmalarının biletlerini kriterlerinize göre karşılaştırıp belirlediğiniz tarih ve saatteki bileti satın alabilirsiniz.
biletcom otobüs bileti

biletcom otobüs bileti


Ülkemizde yüzlerce otobüs firması var. Otobüslerin modernleşmesi ve konforlarının artması ile birlikte seçeneklerde arttı. Bazı otobüslerde tek kişilik koltuklar, pek çoğunda koltuk arkası tv, wifi gibi özellikler mevcut. Seçenekler çoğaldıkça seçim yapmakta zorlaştı. En rahat yolculuğu hangi firma ile yapabilirsiniz diye bilet.com sitesindeki seçenekleri inceleyebilirsiniz. Size en uygun seçenekleri belirleyip satın alabilirsiniz.
İster otobüs firması isterse de havayolu firması olsun zaman zaman promosyonlar ve kampanyalar yaparlar. Bilet.com bizi bu konularda da bilgilendiriyor, gideceğimiz yere en uygun ve konforlu seyahat yapmamız için bize sadece seçim yapmak kalıyor. Kolay anlaşılır menüsü ve mobil kullanımı ile de istediğimiz her yerden bilet.com’daki fırsatları yakalayabiliriz.
biletcom hakkında

biletcom hakkında


Online ödeme sistemi uluslararası standartta olup gönül rahatlığı ile bilet satın alabilirsiniz. Sormak istediğiniz soruları email veya telefon ile sorabilirsiniz. Konuyla ilgili bilgi sahibi olan müşteri hizmetlerinin yardımlarından memnun kalacaksınız. Seyahate çıkmadan önce mutlaka bilet.com’a danışın.
biletcom en kolay bilet

biletcom en kolay bilet

Paylaş
Share

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.