Bu Senenin Abiye Modelleri Neler?

uzun-abiye-2013-16Abiyeler her zaman şıklığıns embolü olmayı başarmış ve bunu en iyi şekilde simgeleyen kıyafetler arasında ilk sıralarda yer alıyor. Abiye modelleri tasarımcıların yaratıcılıklarına bağlı olarak farklı markalar tarafından farklı isimler ile piyasada yer alıyor. Bu yazımda sizlere bahsetmek istediğim klasik abiye modellerinden olan uzun abiye modelleri.

Uzun abiye modelleri konusunda tasarımcılar daha görsel bir yaklaşımda bulunarak deniz kızı modelini ortaya koydular. Yine uzun abiye modelleri arasında yer alan deniz kızı seçimi hepinizin az çok tahmin edeceği gibi dar bir bel sonrası genişleyen eteğin alt kesimlere doğru daralmış halidir. Deniz kızı ya da balık model olarak bilinen bu abiye türleri daha çok uzun boylu hanımların tercihi oluyor. Kısa boylu hanımlar da bu modele yakın durabilir ancak aynı etki ya da görselliği yakalamak zor olacaktır.

2013 Abiye Modeleline Gitmek İçin Tıklayın!

Rahatlık konusunda çok rahat ya da hareket etme özgürlüğü tanıdığını söyleyemem çünkü bu modellerde etek kısmı bir hayli sıkıntılıdır. Eğer sürekli olarak bu modelleri tercih ediyorsanız alışık olduğunuz için çok sıkıntı çekmezsiniz ancak ilk kez tercih edecek hanımlar biraz olsun prova yapmalı. Şık bir kısa topuk ile kombinlenebilir ve parlak pullarla süslenmiş klasik tercih ilk etapta seçimleriniz arasında yer alabilir.

Abiye modellerinin en çok bilinen türü hakkında görsellere ulaşmak için sitemizden faydalanabilir ve seçim öncesi fikir sahibi olabilirsiniz. Kaynak: http://www.modaturka.gen.tr

Paylaş
Share