tarkant.com Hakkında – About

Sitemi 2002 yılında kurdum.Sosyal paylaşım platformları yetmeyince böyle bir site kurmaya karar verdim.Amaç teknoloji, blog yönetimi ile ilgili gelişmeleri kullanıcı gözünden yine kullanıcılara iletmek.Sadece teknoloji değil okuduğum kitapları ve seyrettiğim filmler hakkında yorumlarımda burada yer almaktadır.
tarkant.com’ da blogunuzu nasıl daha verimli kullanabileceğinizle ilgili yazılarım var. İnternetten kazanç sağlayan veya bloglarının tanıtımını yapmaya çalışan bireysel kullanıcılar, küçük işletmeler bu yazılardan faydalanabilirler.
Bu blogda yetişkin içerik ve kumarla ilgili yazılar yer almamaktadır.
Bu blogda alkol, sigara ya da herhangi keyif verici maddelerle ilgili gençlerin ruhsal ve/veya fiziksel durumlarını olumsuz yönde etkileyecek içerik bulunmamaktadır.
Bu blogda herhangi bir yasadışı veya legal ürünün veya hizmetin satışı doğrudan ya da dolaylı olarak kesinlikle yapılmamaktadır. Ürün veya hizmet satışı yapan firmaların ve/veya kişilerin sattıkları ürün ve/veya hizmetler için eleştiri yazıları olabilir.
Bu blogda download/yükleme yapılabilecek video, program gibi dosyalar bulunmamaktadır.
Bu blogda ziyaretçilerin anlık sohbet edebilecekleri script yada benzeri program ve/veya imkan bulunmamaktadır. Ziyaretçiler sadece yazılara yorum yaparak birbirleriyle iletişim kurabilirler.

Yazar Hakkında – Tarkan Tekdemirkoparan

79 Almanya doğumluyum.İzin günlerimde film seyretmeyi,müzik dinlemeyi,İstanbul içinde yada şehir dışında gezmeyi tercih ederim.Hepsini aynı gün yapabiliyorum 🙂
Polisiye – gerilim,fantastik, türünde kitaplar okumayı severim.
Trance,proggressive trance ve house dinlemeyi severim.
Takıldığım yerlerin ismini vererek reklam yapmak istemem ama gittiğim zaman iyi bir mekana gitmeyi tercih ederim.Çok kapalı yerlerden sıkılırım,aydınlık ve manzaralı mekanlardan hoşlanırım.Yaz aylarında açık havada eğlenebileceğim Polonezköy gibi yerlere giderim.
Bir şeyler yazmayı severim.Bu sayfaları o yüzden kullanıyorum.Amacım sadece hayata tepkidir,olumlu yada olumsuz olabilir.Elbette subjektiftir,kendimi kendim anlatıyorum.Fikirlerimi seven olur sevmeyen olur.Bu beni ilgilendirmez.Ben sadece aklımdan geçenleri yazarım.

Paylaş
Share