Promosyon Kalem

Promosyon Kalem
Firmalarınızın reklamını yaparken en çok kullanacağınız promosyon ürünleri kalemlerdir. Neredeyse tüm gün boyunca her sektörden çalışan kişinin en büyük ihtiyacı kalem olmaktadır. Kısa notlar tutmak, imza atmak, kargo göndermek, fatura veya irsaliye hazırlamak, form doldurmak ve daha nicesi için her an kalemliklerde kullanmaya hazır kalemler olması gerekmektedir.
Firmanızı temsil edecek promosyon ürünün kalem olmasını istiyorsanız ve farklılık yaratacak bir ürün ile müşterilerinizin dikkatini çekmek istiyorsanız Doyuk Promosyon kataloglarında bulunan kalemler arasından dilediğinizi seçebilirsiniz.
Hizmet ettiğiniz sektöre göre farklı özelliklerdeki kalemler arasından size en çok uyan hangisiyse en uygun fiyatlara promosyon kalem ürünlerinizi yaptırabilirsiniz. Bunlar arasında plastik kalem, metal kalem, kalem setleri, fosforlu kalemler, şırınga kalemler, geri dönüşümlü kalemler yer almaktadır. Turuncu, mavi, sarı, kırmızı gibi birçok farklı renk skalası arasından istediğiniz ürünü belirleyerek firmamıza belirtebilirsiniz.
Teslimat süresi ve fiyat hakkında bilgi almak isterseniz firmamızı arayarak anında bilgi sahibi olabilirsiniz. İnternet sitemizde bulunan katalogda her ürüne dair görsel de yer almaktadır. Bu görsellerin altında yer alan katalog numaraları ile hangi ürünü istediğinizi net bir şekilde size yardımcı olacak personelimize bildirebilirsiniz.
Promosyon ürünü olarak yaptırmak istediğiniz kalemlerin üzerine dilerseniz firmanızın logosunu ve amblemini de baskı yaptırabilirsiniz. Bu sayede sürekli el altında bulunacak kalemleriniz ile müşterilerinizin he an sizi hatırlamalarını sağlayabilirsiniz.
Türkiye’nin neresinde olursanız olun Doyuk promosyon sizin için özel olarak hazırladığı ürünlerinizi en dikkatli şekilde paketleyerek ücretsiz bir şekilde adresinize kadar teslim etmektedir. Ürünleriniz hazırlanmadan önce taslak halleri sizlere gönderilerek onayınız alınarak işlemleriniz gerçekleştirilmektedir.
Sitemiz üzerinde hızlı şekilde ulaşmak istediğiniz ürünler varsa sitemize özel arama motorundan hızlıca istediğiniz ürüne ulaşabilirsiniz. Aklınıza takılan herhangi bir soru olduğunda iletişim numaralarımızdan bize ulaşabilirsiniz. Mesai saatleri dışında aklınıza takılan herhangi bir sorunuz olduysa internet sitemiz üzerinde bulunan mesaj bırakın kısmı üzerinden aklınızdaki soruyu bize iletebilirsiniz. Personelimiz mesajınızı görür görmez sizleri bilgilendirecek cevabı en hızlı şekilde iletecektir.

Paylaş
Share

Leave a Reply

Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.